Broňa Prušáková

Zajímají mě vztahy. V dětství jsem byla hodně nespokojená se vztahem svých rodičů a se vztahem s mamkou. Moje největší přání bylo mít partnerský vztah, který bude jiný a hezký. Chtěla jsem mít lepší vztahy i s dětmi. Jenže moje matka měla problémy s alkoholem, otec zemřel v 58 na nádor ledvin, nešťastný z partnerského vztahu. Už tenkrát jsem cítila, že chci v rodině fungovat jinak. 

Jsem vdaná od roku 1984 a uvědomuju si, že dlouhou dobu jsem se snažila mít perfektní vztah. Myslela jsem si, že všechno bude natřeno na růžovo. Teprve před pár lety jsem si uvědomila, že takový postoj ke spokojenosti nepovede. Když se ohlédnu, vidím, že ledacos se mi podařilo. Nic z toho se ale nestalo mávnutím kouzelného proutku. A pořád se objevuje něco, co je třeba řešit, ale nekácím se z toho, mám mnohem větší odhodlání situace řešit a měnit. Tak mi ani nechybí, že nežijeme na růžovém obláčku. To, že jsem objevila Principy života vidím jako zásadní krok svého vývoje.  

Narodila jsem se v roce 1958, jsem vdaná, dva synové jsou dospělí a žijí samostatně. Jsem sice vystudovaný potravinářský inženýr, ale myslím, že to jsem studovala proto, abych se naučila starat se o svoje zdraví. Často zjišťuju, že mám odhodlání postarat se o své zdraví v situacích, kdy mnoho lidí odevzdá řešení do rukou lékařů. Neznamená to, že bych se doktorům vyhýbala nebo je podceňovala, občas se s problémem potýkám taky. Myslím, že jen hledám o krok víc než běžně lidi dělají jak by situace mohla souviset s mým životem, jak bych mohla změnit postoj. Už mnohokrát jsem s potěšením zjistila, že to má efekt.

Pracuju řadu let jako soukromý lektor, učím angličtinu a češtinu pro cizince. Snažím se vytvořit bezpečné prostředí a zkoumat, jak se učit jazyky pro svůj život a svoje sny. Od konce roku 2018 působím v novém prostoru na Praze 5 - Zličín. 

Místo konání seminářů: 
Praha 5 - Zličín, Tylovická 200/9
Telefon: 
+420 606 881 162
email: 
prusakova@principy.cz
info@bronaprusakova.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
Principy života 3 15.11.2019 - 17.11.2019 Praha 5 - Zličín Broňa Prušáková zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů