Ing. Marie Černá

Studium filozofie Principy života zásadním způsobem pozitivně ovlivnilo můj život. Studovat tuto filozofii jsem začala v 19-ti letech v roce 2003 jako chudokrevná, alergická, nešťastná holka, která se snažila změnit svět a všechny okolo. Nějak jsem nechápala, jak je možné, že když já chci pro všechny to nejlepší a jsem na ně tak „hodná", tak proč vůbec nejsem šťastná. Díky studiu Principů jsem zjistila, že mnohem lépe mi je, když měním sebe samu. Změnila jsem svůj životní směr mimo jiné také základním východiskem: Být pánem svého života. Pochopila jsem, že nic v mém životě není náhoda, že určuji co budu ve svém životě zakoušet a že můj život může mít smysl, když mu ho dám.
Díky tomu jsem se vydala svoji cestou a tou jsou finance. V současné době vedu vlastní účetní a daňovou kancelář. Věnuji se mzdovému, účetnímu a daňovému poradenství, již od roku 2006.
Baví mě hledat souvislosti a rovnováhu nejen v životě oběcně, ale právě i ve změti čísel, administrativních povinností a stále měnících se daňových zákonů.
Líbí se mi, když mohu přispět v průběhu času k tomu, že roste nejen prosperita jednotlivých firem, ale i vnitřní spokojenost klientů a kvete jejich osobní život. A myslím, že nejen v číslech, ale i v životě je potřeba si namýchat takový koktejl, aby byl člověk v rovnováze, s tím kdo je, co od života chce a žil nějak celkově spokojen.
Nabízím osobní konzultace a semináře pro ty, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a zároveň nabízím účetní a daňové poradenství.
Žiji s manželem a dvěma syny ve Vítovicích u Rousínova.

Místo konání seminářů: 
Vítovice, Rousínov
Telefon: 
+420 724 689 303
email: 
cerna@principy.cz
uctarna.cerna@gmail.com

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů