Ing. Petr Hrdlička

Celý život jsem hledal odpovědi na různé otázky a snažil se přijít na to, jak život funguje, podle jakých pravidel a zákonitostí. Dozvěděl jsem se spousty všelijakých mouder, ale málo praktických návodů, jak svůj život změnit k lepšímu.
S praktickou životní filozofií Principy života (PŽ) jsem se setkal v době, kdy jsem byl spokojený v pracovní oblasti i v rodině, ale čím dál naléhavěji jsem cítil, že na celý život to stačit nebude, že v životě jde o víc. Díky filozofii PŽ vidím, že je stále kam růst. Zjišťuji, proč některé mé kroky nevedou k uspokojivým výsledkům a proč některé vztahy nemám takové, jaké bych si přál. A co potřebuji udělat nebo změnit na své straně, abych došel k takovým výsledkům, s nimiž bych mohl být spokojen.
Profesně jsem zaměřený technicky. Jsem stavební inženýr a celou profesní kariéru pracuji jako projektant se specializací na technickou infrastrukturu. Podílel jsem se na koncepčních návrzích i detailních řešeních infrastruktury desítek měst a obcí v ČR. Jsem členem týmu, který zpracovává nový Metropolitní plán hl. m. Prahy. Svoje profesní zkušenosti předávám studentům na fakultě architektury ČVUT.
Jsem ženatý a se svou ženou jsme vychovali tři děti, z toho dvě jsou již dospělé, třetí je na střední škole.
Semináře učím společně se svojí ženou Jitkou. Primárně v Litoměřicích, případně i jinde v Ústeckém kraji nebo v Praze, možná je i dohoda na jiném místě.
Vedení seminářů je pro mne nejlepším způsobem, jak prohloubit své znalosti filozofie PŽ a jak lépe uplatnit zkušenosti s její aplikací v praktickém životě. Nemohu tedy pro vás být vševědoucím učitelem nebo jakýmsi hotovým guru, ale nabízím roli průvodce filozofií PŽ, který již kus cesty prošel a má pochopení pro vaše problémy, protože sám ty své stále řeší.

Místo konání seminářů: 
Litoměřice, Praha
Telefon: 
602 485 145
email: 
hrdlicka@principy.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů