Renata Kilianová

K filozofii Principy života® jsem se dostala v roce 2003, byla jsem vážně nemocná, rozpadalo se mi manželství, měla jsem problémy v práci. Začala jsem si pokládat otázky, proč zrovna já jsem se dostala do takové situace a co mohu s tou situací dělat. Začala jsem hledat odpovědi na svoje otázky a našla jsem si filozofii PŽ. Od té doby intenzivně zkoumám souvislosti a zákonitosti života a hledám cestu, jak ovlivnit ten svůj, aby mi dával smysl. Aktuálně jsem znovu vdaná, nemoc se mi podařilo překonat a mám novou práci.

Během stále trvajícího studia opakovaně zahlížím, že životě jsou věci, které ovlivnit můžeme, a které ovlivnit nemůžeme. Může se to zdát jasné, ale vytrvalým studiem souvislostí sleduji, že v nějakém ohledu mohu ovlivnit více, než si myslím, v některém naopak.

To co se aktuálně děje v souvislosti s celosvětovou pandemií vypadá, že je toho mnoho, co ovlivnit nemůžeme. Ale vždy můžeme ovlivnit, jak se k čemu postavíme, dělat si na věci svůj názor a ovlivňovatt svůj příběh tak, abychom mohli náročnými situacemi co nejbezpečněji projít a využít je navíc ve svůj prospěch. Pokud něco chceme ovlivnit, musíme začít každý sám u sebe.

Máte-li chuť ve svém životě něco změnit, zlepšit, pochopit, či potřebujete-li  se vyrovnat s obtížnou situací, nabízím studium praktické životní filozofie Principy života® a osobní konzultace – v této době online – neváhejte se informovat i když nenajdete vypsaný termín.

Více se dočtete na 

https://www.principyzivota.cz/stranky/nase-filozofie

Místo konání seminářů: 
Brno, Ružomberok
Telefon: 
+420724837797
email: 
renat.kilianova@gmail.com

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů