Renata Kilianová

K filozofii Principy života® jsem se dostala v roce 2003, byla jsem vážně nemocná, rozpadalo se mi manželství, měla jsem problémy v práci. Začala jsem si pokládat otázky, proč zrovna já jsem se dostala do takové situace a co mohu s tou situací dělat.
Začala jsem hledat odpovědi na svoje otázky a našla jsem si filozofii PŽ. Od té doby intenzivně zkoumám souvislosti a hledám cestu, jak ovlivnit a žít ten svůj vlastní život tak, aby mi dával smysl a vedl k mé spokojenosti
.

Opakovaně zahlížím, že ve svém životě mohu ovlivnit mnohem více, než jsem si myslela. Když se mi od života vrací něco, s čím opravdu nejsem spokojená, pokládám si otázku, co za kroky jsem udělala, že mám takový výsledek. A hledám odpověď.
Velkou část života jsem pracovala v IT jako analytik a konzultant. Postupem času jsem si čím dál víc uvědomuji, že mě na zajímá především práce s lidmi a zabývám se problematikou vztahů. Zajímá mě, jak lze lépe spolupracovat v rodinných, partnerských i pracovních vztazích, studuji příčinné souvislosti. Hledám, jak věci nevzdávat a jít si za svým. 

Máte-li chuť ve svém životě něco změnit, zlepšit, pochopit, či potřebujete-li se vyrovnat s obtížnou situací a hledat její řešení, nabízím studium praktické životní filozofie Principy života® a osobní konzultace. Neváhejte se informovat i když nenajdete vypsaný termín.

Více se dočtete na

https://www.principyzivota.cz/stranky/nase-filozofie

Místo konání seminářů: 
Brno
Telefon: 
+420724837797
email: 
renat.kilianova@gmail.com

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů