Barbora Ježková

Jmenuji se Bára Ježková. Je mi 39 let, jsem původem z Brna, kde žiju se svým mužem Martinem, dcerou Zuzkou a fenkou Besinkou. Jsem vystudovaná ekonomka a řadu let jsem pracovala v bankovnictví jako makléřka na finančních trzích. Zkoumala jsem, jak finanční trhy fungují, co všechno je ovlivňuje a jak se dá predikovat jejich vývoj. Postupně mě to začalo táhnout od čísel a dat spíše k lidem a tak se poslední roky věnuji řízení projektů. V práci se zaměřuji na to, jak dosáhnout stanovených cílů, jak překonat různé překážky na cestě. Mám zkušenost, že zásadní podmínkou jsou dobře fungující vztahy mezi jednotlivými členy týmu, díky čemuž mi moje práce umožňuje zabývat se tím, co mě nejvíce zajímá, což jsou právě mezilidské vztahy.

Stejně jako v profesní oblasti, tak i jinde v životě, stále hledám jak být spokojenější, jak se mít líp. V tomto směru mě cca před 13 lety velmi ovlivnila jedna koučka, která mi nabídla zajímavý náhled na život – vše co ve svém životě máš, můžeš ovlivnit. Když jsem za ni tehdy přišla kvůli neuspokojivému partnerskému vztahu, tak místo toho, aby mě politovala nebo podpořila v odchodu od partnera, se zaměřila na můj podíl na celé situaci a pomáhala mi hledat, co potřebuji na své straně udělat. Odcházela jsem od ní tehdy jak Alenka v říši divů, s nadějí, že můžu ve svém životě ovlivnit mnohem víc, než jsem si myslela. Z koučky se vyklubala lektorka praktické životní filozofie Principy života, kterou jsem velmi brzo poté začala studovat a z partnera je nyní už skoro 10 let můj manžel. Oba se snažíme na sobě pracovat a když něco skřípe, tak každý z nás hledá u sebe, jak fungovat jinak. Díky tomuto přístupu jsem ve vztahu s ním rok od roku spokojenější, mnohem více s ním ve svém životě počítám a cítím se s ním mnohem blíž než dříve. Při práci na svém osobním růstu – nejen ve vztahu s partnerem, ale kdekoli v životě – mě stále velmi inspiruje filozofie Principy života. Tato filozofie mi neříká, co mám dělat, ale podporuje mě v tom, abych odpovědi na své otázky našla sama v sobě. Zároveň mi ale poskytuje nástroje, díky kterým se můžu sama v sobě lépe zorientovat a najít optimální řešení v jakékoli situaci.

S mým mužem spolupracuji na vyučování seminářů Principů života a na poskytování individuálních a párových konzultací. Mě velmi zajímá a baví zejména práce s páry. Moc ráda podporuji partnery, kteří hledají jak dál v neuspokojivém vztahu nebo jak vztah vylepšit. Díky svým zkušenostem věřím tomu, že ochota měnit se může udělat ve vztahu „zázraky“ a má potenciál odvrátit i zdánlivě nevyhnutelný rozchod.

Místo konání seminářů: 
Brno
Telefon: 
605135920
email: 
barbora.jezkova1@gmail.com

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 12 19.06.2024 - 23.06.2024 Lomnice u Tišnova zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů