Broňa Prušáková Ing.

Zajímají mě vztahy a učení se. V dětství jsem byla hodně nespokojená se vztahem svých rodičů a se vztahem s mamkou. Moje největší přání bylo mít partnerský vztah, který bude jiný a hezký. Chtěla jsem mít lepší vztahy i s dětmi. Jenže to nebylo jednoduché, jak jsem si představovala, musela jsem se vyrovnat s tím, že moje matka měla problémy s alkoholem, otec zemřel v 58 na nádor ledvin. Už tenkrát jsem cítila, že chci v rodině fungovat jinak.

Narodila jsem se v roce 1958, byla jsem vdaná od roku 1984 do roku 2021, dva synové jsou dospělí a žijí samostatně. Jsem sice vystudovaný potravinářský inženýr, ale hlavní zájem byl naučit se starat o svoje zdraví. Často zjišťuju, že mám odhodlání postarat se o své zdraví v situacích, kdy mnoho lidí odevzdá řešení do rukou lékařů a jiných autorit. Neznamená to, že bych se jim vyhýbala nebo je podceňovala, občas se s problémem potýkám taky. Myslím, že jen hledám o krok víc, než běžně lidé dělají, jak by situace mohla souviset s mým životem. Už mnohokrát jsem s potěšením zjistila, že to má efekt.  

Od roku 2005 pracuju jako soukromý lektor, učím angličtinu a češtinu pro cizince, postupně jsem přidávala koučing. Snažím se vytvořit bezpečné prostředí a zkoumat, jak se učit  (nejen) jazyky pro svůj život a svoje sny. Samozřejmě při práci využívám zkušenosti získané studiem Principů života a průběžným vzděláváním v tekajenském výcviku. Pracuju také online.

Místo konání seminářů: 
Praha 5 - Zličín, Vřesovická 5
Telefon: 
+420 606 881 162
email: 
prusakova@principy.cz
info@bronaprusakova.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů