Broňa Prušáková Ing.

Zajímají mě vztahy a učení se. V dětství jsem byla hodně nespokojená se vztahem svých rodičů a se vztahem s mamkou. Moje největší přání bylo mít partnerský vztah, který bude jiný a hezký. Chtěla jsem mít lepší vztahy i s dětmi. Jenže to nebylo jednoduché, jak jsem si představovala, musela jsem se vyrovnat s tím, že moje matka měla problémy s alkoholem, otec zemřel v 58 na nádor ledvin. Už tenkrát jsem cítila, že chci v rodině fungovat jinak.

Narodila jsem se v roce 1958, jsem vdaná od roku 1984, dva synové jsou dospělí a žijí samostatně. Jsem sice vystudovaný potravinářský inženýr, ale hlavní zájem byl naučit se starat o svoje zdraví. Často zjišťuju, že mám odhodlání postarat se o své zdraví v situacích, kdy mnoho lidí odevzdá řešení do rukou lékařů. Neznamená to, že bych se jim vyhýbala nebo je podceňovala, občas se s problémem potýkám taky. Myslím, že jen hledám o krok víc, než běžně lidi dělají, jak by situace mohla souviset s mým životem, jak bych mohla změnit postoj. Už mnohokrát jsem s potěšením zjistila, že to má efekt. Co se týče vztahu, uvědomila jsem si, že to jsem já, kdo se potřebuje postarat o svou spokojenost. Takže mě baví dávat dohromady moje zájmy a partnerský život. Občas je to i turbulentní, ale vždycky se posunu o kousek dál.

Od roku 2005 pracuju jako soukromý lektor, učím angličtinu a češtinu pro cizince. Snažím se vytvořit bezpečné prostředí a zkoumat, jak se učit jazyky pro svůj život a svoje sny. Samozřejmě při práci využívám zkušenosti získané studiem Principů života a průběžným vzděláváním v tekajenském výcviku. Od konce roku 2018 působím v novém prostoru na Praze 5 - Zličín.

Místo konání seminářů: 
Praha 5 - Zličín, Tylovická 200/9
Telefon: 
+420 606 881 162
email: 
prusakova@principy.cz
info@bronaprusakova.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 9 21.10.2021 - 24.10.2021 Praha 5 - Zličín, Tylovická 200/9 Broňa Prušáková Ing. zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů