Ing. Jan Vašek

Narodil jsem se v roce 1971. Po absolvování gymnázia jsem vystudoval chemii, kterou jsem se ale profesně nikdy dál nezabýval. Po ukončení studia jsem začal pracovat v oboru médií, reklamy a polygrafie, buď jako obchodník nebo na pozici organizační povahy.

Principy života jsem začal studovat přibližně před 14 lety. Tím hlavním důvodem byla moje nespokojenost s tím, jakou budoucnost mi nabízela naše společnost, jak se dívá na vztahy, jaké má priority, jaká nabízí řešení problémů. Vlastně jsem chtěl žít jiný život, než se mi do té doby nabízel. Z tohoto úhlu pohledu se pro mě Principy života staly významným mezníkem, a to především z toho důvodu, že mi ukázaly, že můj život nezáleží tolik na vnějších podmínkách, ale na tom, jak si dokážu svůj život zařídit a postarat se o něj. A že mohu vše ovlivnit mnohem víc, než jsem si do té doby dokázal představit.

V současné době žiji v Praze s manželkou Lucií, se kterou máme dva syny. Kromě nich mám z prvního manželství také třináctiletého syna a sedmiletou dceru. S manželkou, která je také tekajenkou, společně učíme semináře PŽ a věnujeme se individuálním a párovým konzultacím.

---

IČO: 88360300

Místo konání seminářů: 
Praha / Slovensko
Telefon: 
728 382 721
email: 
vasek@principy.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 13 05.11.2020 - 08.11.2020 online zoom zobrazit
PŽ 6 03.12.2020 - 06.12.2020 on-line přes zoom zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů