Lea Rozsívalová

Narodila jsem se v roce 1978. Jsem vdaná a mám dvě děti. Vystudovala jsem právnickou fakultu a pracovala jsem na několika řídících managerských funkcích v soukromých firmách. Momentálně jsem na mateřské dovolené se synem. 

Již jako dítě jsem si kladla otázky proč tady jsem, jak funguje svět  a vesmír a přišlo mi, že za tím vším přece musí být ještě něco jiného než jen to, že se narodím, prožiji nějak svůj život a pak umřu. Říkala jsem si, že to přece nemůže být celé, že to vše musí být ještě více mnohorozměrné, jinak by to prostě nemělo smysl. O něco později, již jako dospělá, jsem si uvědomila, že nedokážu být spokojená v tom, co jsem viděla u lidí okolo sebe jako běžné - tj. najít si dobrou práci, vydělávat peníze, vdát se a mít děti a ve volném čase si jen tak "užívat" dovolené, koníčky apod. Došlo mi, že mi to nestačí a že k tomu, abych byla spokojená, potřebuji věci víc pochopit a jít mnohem víc do hloubky a poznat souvislosti a především poznat sama sebe. Odpovědi na svoje otázky jsem hledala všude možně, v knihách, v různých naukách,  nebo třeba během roční cesty po světě.  Všechno to bylo sice více či méně zajímavé, ale pořád to nevedlo k tomu, abych víc pochopila sama sebe. Až jsem si v roce 2004 našla filosofii Principy života a najednou mi začalo vše do sebe zapadat, já měla konečně pocit, že jsem našla to, co jsem tak dlouho hledala a hlavně jsem získala odpovědi na svoje otázky.

Od té doby stále zjišťuji, kdo vlastně jsem, proč mi některé věci v životě fungují a proč některé ne. Učím se kudy na to jít, aby mě věci v mém životě fungovaly k mojí spokojenosti.

Cesta Principů života není jednoduchá, rozhodně neslibuje instantní jednoduchý návod na štěstí, ale z vlastní zkušenosti vím, že ruku v ruce s ochotou a odhodláním udělat pro svůj život to nejlepší je nesmírně účinným nástrojem pro vyřešení často složitých životních problémů a situací. Já sama jsem se díky Principům života vymotala z celé řady zdánlivě neřešitelných peripetií - v prvé řadě se mi po sérii nevydařených vztahů podařilo vytvořit opravdu fungující vztah se svým mužem, kde se oba cítíme dobře a jsme si vzájemně oporou. Také  jsem si díky Principům života dala do pořádku svoje zdraví a i přes to, že mi doktoři téměř diagnostikovali neplodnost,  jsem přirozeně počala a donosila dvě zdravé děti. I v pracovní oblasti jsem změnila spoustu nefunkčních představ o sobě a poté pracovala na zajímavých pracovních pozicích a projektech. Tím vším to ale zdaleka nekončí, to vše je jenom jakýsi pomyslný základ k tomu, abych mohla jít dál, hledat a rozvíjet svůj potenciál, zjišťovat a sama sebe překvapovat kdo vlastně ještě všechno jsem.

Můj muž Jiří Rozsíval, je také tekajenem a máme spolu malého syna Otu. Já mám ještě dceru Lucii z předchozího vztahu a můj muž má také ještě dceru a syna z jeho předchozího manželství. Jsme tedy klasická "patchworková" rodina a máme díky tomu spoustu zkušeností s tím, jak se vyrovnat s rozvodem, jak sladit dohromady vztahy s vlastními a nevlastními dětmi a především, jak budovat rovnocenný partnerský vztah muže a ženy a být sobě oporou.

Téma vztahů ať už partnerských, rodinných, pracovních či vztahu sama k sobě mě zajímá ze všeho nejvíc a nabízím zájemcům osobní konzultace na toto téma či semináře. Některé konzultace a semináře vedu i s mým mužem.

Místo konání seminářů: 
Brno
Telefon: 
702 212 663
email: 
lea.rozsivalova@gmail.com

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů