Martin Ježek

Ahoj, jmenuju se Martin a mám jen jednu věc, kterou bych Vám chtěl ve svém představení sdělit - co pro mě znamenají Principy života.

SVOBODU.

Obrovskou svobodu ve vyjadřování sebe sama, kterou jsem ve svém životě nikdy nezažil, protože jsem se neustále někomu či něčemu přizpůsoboval. Ať už šlo o to, že někdo něco reálně očekával, nebo "jen" o moje představy, jak se něco má, musí, mělo by...

Svobodu, která je nádherná a úlevná, a dokáže mne nasytit víc, než cokoli jiného.

Pokud máte zájem vydat se se mnou na cestu hledání opravdové svobody, nabízím Vám individuální konzultace i semináře základního výcviku. Se svojí ženou Barčou Vám nabízíme i párové konzultace, zaměřené na to, co ve Vašem vztahu nefunguje a jak to zlepšit.

Více informací o tom, co dělám(e), můžete najít na mých webových stránkách (viz níže).

Místo konání seminářů: 
Brno, Lomnice (u Tišnova)
Telefon: 
776 782 057
email: 
konzultacesmartinem@gmail.com

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 12 19.06.2024 - 23.06.2024 Lomnice u Tišnova zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů