Mgr. Hana Vovsová

Life koučka a licencovaná tekajenka.
Je toho hodně, co mi tato praktická životní filozofie dává. Ovlivňuje všechny stránky mého života. Začnu tím, co se mi v životě dřív nedařilo:
Mít podporujícího manžela a spokojený manželský vztah a být skutečnou partnerkou, nikoliv jen hospodyňkou. Překonat, pod kůži vrytou roli správné manželky a ženy. Vnímat muže jako spoluhráče na našem společném hřišti.

Chápat, že jsem jiná než ostatní a že potřebuji jiné věci, než lidé kolem mě a neodsuzovat se za to.

Orientovat se v tom, co mě trápí a hledat k tomu řešení.

Vyléčit a zlepšit spoustu svých nemocí, kterými jsem trpěla, a vědět, že i to je věc, kterou mohu v životě ovlivňovat.

Umět se zařídit a rozvíjet ve své profesi a v tom, co mě baví. Cítit  uspokojení z dobré práce  a nikoliv být znuděná, nebo naopak přetažená a vyšťavená.

A jak jsem se k tomu dostala?
Narodila jsem se v roce 1966 v malebném městečku v Mikulově. Byla jsem z pohledu lidí šikovná a úspěšná mladá žena, ale přesto jsem byla hodně nemocná. Během života jsem hledala různé možnosti, metody léčitelské, ezoterické nebo naopak vědecké, lékařské nebo psychiatrické, ale žádná změna k lepšímu se nekonala. Když jsem se propadala do zoufalství v nešťastném manželství, našla jsem před dvaceti lety nově vytvořenou filozofii Principy života ®. 
A od té doby jsem ušla napínavou cestu mých změn sama sebe k spokojenějšímu životu, který mě baví žít.
Sice jsem své první manželství už nezachránila, ale využívám z něho všechny zkušenosti a nyní žiji ve spokojeném manželství v Brně. Mám jednu dceru a dvě nevlastní děti, a od nich dva suprovní vnuky.
Moje studijní životní cesta pokračuje a tak se zabývám tím, jak si usnadnit život fungujícím vztahem, jak se vzájemně můžeme s manželem podporovat a jak se co nejlépe  zařídit v nelehkých  situacích a výzvách  současnosti, např. COVID, očkování, Ukrajina ..….no a spoustu dalších věcí, s kterými  je potřeba se v životě popasovat.

Od začátku své profese speciálního pedagoga se zabývám motivací  dětí, lidí  a vzděláváním. Pracovala jsem dlouho jako učitelka a nyní se k učitelování vracím. Ve své profesi vidím, že nikdo nemůže být schopen pomoci, pokud se člověk nechce změnit a změnit to, co mu v životě činí problémy. Moje zkušenost je, že se ve společnosti zapomíná na naše pocity, pochybnosti, obavy, strachy a všechny ostatní emoce, které v sobě máme a které mohou být důležitým vodítkem k řešení.

Po rozvodu jsem si moc chtěla najít  k sobě parťáka a manžela na společnou cestu životem. Nebylo to hned, ale podařilo se mi to a napsala jsem o tom knihu, jako motivaci pro ty, kteří se chtějí inspirovat: Láska na první kliknutí
Vztahy jsou to, co mě hodně zajímá, protože si myslím, že dobrý nebo naopak špatný vztah nebo i život bez partnera mě hodně ovlivňuje a limituje, a proto jsem v Brně založila Osobní seznamku, kde jsem pořádala akce na seznamování.

Vždy jsem ráda tancovala a tanec miluji dodnes a jsem ráda, že společně s manželem si pořád v tančení děláme vzájemně radost a občas si jen tak pro svoje potěšení jdeme zatancovat. Jak se postupně vyvíjí náš vztah, tak se také vyvíjí náš společný tanec. Což je moc prima a jsem ráda, že mě neodradilo, že manžel na začátku nechtěl vůbec tancovat a tancoval trochu jako „dřevo“.   Baví mě podporovat ty, kteří se se třeba bojí tancovat nebo si myslí, že neumí tancovat nebo že nemohou naplnit představy svých partnerů na jeho požadavky. Tak to je pak zajímavé hledání a bádání, jak to vlastně je. Můžeme pro vás udělat i malý taneční workshop, a podívat se na to, co vám brání si užít společný tanec.
 
Koho zajímá si vylepšit svůj život nabízím osobní konzultace, ve kterých se můžete podívat na cokoli, co máte potřebu ve svém životě změnit, ať už se jedná o zdraví, práci, vztahy či své nenaplněné sny a touhy.  V tuto chvíli nemám vypsané semináře, ale pokud máte zájem, je možné se na termínu domluvit. Konzultace, semináře a workshopy mohu dělat i se svým manželem Ing. Jiřím Vovsem, který je také licencovaný tekajen.
Termíny konzultací a seminářů na základě osobní domluvy.

Zde přidávám odkaz na rozhovor v ČT, od 30 min.:
 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/311292320130002/ 

Místo konání seminářů: 
Brno, Mikulov
Telefon: 
732 199 569
email: 
vovsovahana@seznam.cz
vovsova@principy.cz
Adresa: 

Sídlo firmy: Lozíbky 36, Brno 614 00
IČ: 757 08 604


Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů