Mgr. Iva Leblochová

Principy života studuju asi 14 let a to co mi přináší, mi dosud žádná jiná filozofie nenabídla. Mám možnost se konstruktivně zabývat tím, co řeším. Učím se, jak se na věci ve svém životě dívat z jiného úhlu pohledu a vidět to, co mi přichází do cesty v širších souvislostech. Učím se i ovlivňovat to, co chci, aby mi do cesty přišlo, hledat si, do čeho se zapojit a do čeho ne a hlavně se umět vyznat ve svých hodnotách a motivacích a v tom, kam se chci v životě posunout.

Od malička jsem měla strach z "obyčejného života". Hledala jsem hlavně dobrodružství. To mě i nějaký čas v době dospívání naplňovalo, hodně jsem cestovala a poznávala jiné země a lidi. Ale později to přestalo stačit a četla jsem knihy z oblasti mystiky nebo ezoteriky. Byly sice často zajímavé, ale měla jsem pocit, že to se sebou neumím spojit, byly to příběhy někoho jiného, z jiné doby, jiné kultury, ne můj vlastní. A tím svým příběhem se právě zabývám při studiu Principů života. Je například nesmírně úlevné zjistit, že to co nevede k mé spokojenosti, nemusím dál dělat, že můžu třeba změnit práci nebo se pustit do něčeho nového. Je třeba prozkoumat, co je za tím a často zjistím, že to tak dělám jen proto, že se to tak prostě dělá nebo údajně musí. Často je pro mě právě studium Principů docela dobrodružné.

Profesně se zabývám vzdělávání. Dlouho jsem pracovala s dětmi. V současnosti se věnuju dospělým. Učím češtinu pro cizince. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno vrátila z dlouhodobého pobytu v zahraničí, mě tato oblast zajímá.

Místo konání seminářů: 
Kladno
Telefon: 
+420 777047225

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů