Mgr. Michaela Kvasničková

Zajímá mě, jak lidi kolem mě fungují – co je baví, co nebaví, proč právě dělají tohle, co je trápí a z čeho jsou spokojení a nabití, z čeho ne a šlo by to třeba i jinak? Vystudovala jsem napřed policejní akademii (chtěla jsem být jako Makepeacová, mít svého Dempseyho a bránit spravedlnost), poté psychologii (s cílem poznat jak člověk funguje, ale vlastně poznat víc sebe sama), prošla psychoterapeutickými výcviky, mediací, různými kurzy potřebnými pro mou práci….
Ale pořád jsem hledala něco víc, co by mi dalo odpovědi na mé otázky. Na 1. seminář Principů života jsem přišla jako člověk, který chce dělat všechno správně, bez chyb, dle pravidel, prostě jak se má. A taky jsem chtěla zjistit o čem to ten můj přítel (nyní manžel) mluví. To, co jsem se dozvídala, mi dávalo smysl…a rozhodla jsem se v Principech života pokračovat a studovat je.

Opakovaně zjišťuji, jak jsou pro mě důležité pocity, že potřebuji hledat rovnováhu mezi myšlením a cítěním, že rozdělení věcí na dobře - špatně je pastí pro to, jak jít dál a zkoumat jak ještě jinak nebo jít do nových věcí. Že je potřeba říkat ne jen slova chvály a s čím jsem spokojená, ale i to jak věci vidím - i třeba negativní, protože i když se to druhému nelíbí, může to být motorem jeho změny (mnou mnohokrát vyzkoušené!). Že nespokojenost mě žene dál v hledání. Že bolest je signálem nerovnováhy v těle a že moje tělo je mnohem „chytřejší“ než hlava a vyplatí se ho poslouchat. Že pestré vztahy s ostatními jsou pro mě důležitou součástí mého života. A jak je pro mě důležitá blízkost s ostatními, jak oni ovlivňují mě a jak já mohu ovlivnit ostatní. A také jak každý z nás je jedinečný.

Nabízím Vám možnost podívat se spolu na věci, které řešíte – ať už jde o partnerské vztahy, výchovu dětí, pracovní život, vztahy s přáteli nebo v rodině, nespokojenost se sebou a svým životem. Konzultaci Vám mohu nabídnout sama nebo ve dvojici s manželem – tekajenem, což přináší zajímavý pohled žena - muž. Konzultaci je možné si domluvit i online - Zoom, Skype atd, dle domluvy.

Pocházím z podhůří Jeseníků, bydlím na Halounech a pracuji v Řevnicích, kousek od Prahy, máme 3 děti a 1 psa. V poslední době jsme objevili kouzlo karavanu a s naším domečkem na kolečkách cestujeme v ČR i v zahraničí.

Místo konání seminářů: 
Halouny (Praha-západ), Šumperk
Telefon: 
776 16 53 27
email: 
kvasnickova@principy.cz
Adresa: 

Řevnice, Halouny (Praha - západ)


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 1 26.07.2024 - 28.07.2024 Halouny, Řevnice zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů