Mgr. Michaela Kvasničková

Zajímá mě, jak lidi kolem mě fungují – co je baví, co nebaví, proč právě dělají tohle, co je trápí a z čeho jsou spokojení a nabití, z čeho ne a šlo by to třeba i jinak? Vystudovala jsem napřed policejní akademii (chtěla jsem být jako Makepeacová, mít svého Dempseyho a bránit spravedlnost), poté psychologii (s cílem poznat jak člověk funguje, ale vlastně poznat víc sebe sama), prošla psychoterapeutickými výcviky, mediací, různými kurzy potřebnými pro mou práci….
Ale pořád jsem hledala něco víc, co by mi dalo odpovědi na mé otázky. Na 1. seminář Principů života jsem přišla jako člověk, který chce dělat všechno správně, bez chyb, dle pravidel, prostě jak se má. A taky jsem chtěla zjistit o čem to ten můj přítel (nyní manžel) mluví. To, co jsem se dozvídala, mi dávalo smysl…a rozhodla jsem se v Principech života pokračovat a studovat je.

Opakovaně zjišťuji, jak jsou pro mě důležité pocity, že potřebuji hledat rovnováhu mezi myšlením a cítěním, že rozdělení věcí na dobře - špatně je pastí pro to, jak jít dál a zkoumat jak ještě jinak nebo jít do nových věcí. Že je potřeba říkat ne jen slova chvály a s čím jsem spokojená, ale i to jak věci vidím - i třeba negativní, protože i když se to druhému nelíbí, může to být motorem jeho změny (mnou mnohokrát vyzkoušené!). Že nespokojenost mě žene dál v hledání. Že bolest je signálem nerovnováhy v těle a že moje tělo je mnohem „chytřejší“ než hlava a vyplatí se ho poslouchat. Že pestré vztahy s ostatními jsou pro mě důležitou součástí mého života. A jak je pro mě důležitá blízkost s ostatními, jak oni ovlivňují mě a jak já mohu ovlivnit ostatní. A také jak každý z nás je jedinečný.

Nabízím Vám možnost podívat se spolu na věci, které řešíte – ať už jde o partnerské vztahy, výchovu dětí, pracovní život, vztahy s přáteli nebo v rodině, nespokojenost se sebou a svým životem. Konzultaci Vám mohu nabídnout sama nebo ve dvojici s manželem – tekajenem, což přináší zajímavý pohled žena - muž. Konzultaci je možné si domluvit i online - Zoom, Skype atd, dle domluvy.

Pocházím z podhůří Jeseníků, bydlím a pracuji v Řevnicích a Zadní Třebani, máme 3 děti a 1 psa. V poslední době jsme objevili kouzlo karavanu a s naším domečkem na kolečkách cestujeme v ČR i v zahraničí.

Místo konání seminářů: 
Zadní Třebaň, Praha, Šumperk
Telefon: 
776 16 53 27
email: 
kvasnickova@principy.cz
Adresa: 

Řevnice, Praha - západ


Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů