Vladimír Rudolf

Ahoj, narodil jsem se 1. 1. 1969 v Ostravě, bydlím v malebné vísce Stará Ves na Ondřejnicí, jsem ženatý a mám jednoho syna. Vyučil jsem se elektrikářem, a nejdřív jsem pracoval jako zaměstnanec v několika firmách a pak jako OSVČ a revizní technik. V současné době pracuji se svou ženou v naší společné zahradnické firmě. Takže jsme hodně spolu a neustále probíráme a jsme ponořeni do toho, co je potřeba kde udělat a zařídit, ale i kdo co jak prožívá, jak se cítí. Je to to, co jsem chtěl, protože partnerský vztah je pro mě nesmírně důležitý a baví mě se svou ženou takhle spolupracovat a být spolu. Vidím v tom pro sebe daleko větší prostor a možnost se o sobě něco nového dozvědět a naučit. Jsem rád, že spolu sdílíme i stejnou životní filozofii, což nám dává spoustu nástrojů k tomu, jak účinně řešit,  nebo se vyrovnávat s problémy a potížemi, které nám život přináší , které si svými volbami tvoříme.
Principy života studuji už 14 let a staly se nedílnou součástí mého života, mého pohledu na svět a mého uvažování. Je to pro mě velmi dobrodružná cesta, cesta hledání toho, jak asi svět funguje, ale hlavně hledání toho, jak funguju anebo nefunguju já, a to jak, ve vědomých, tak i nevědomých rovinách.
A jako další úroveň a příležitost toho, jak se o sobě něco nového dozvědět, vidím, v  předávání zkušenosti toho, co jsem za ta léta získal, prožil a naučil se. Takže vás srdečně zvu na semináře Principů života, které pořádáme, jak jinak, než spolu s mou ženou Dášou.

Místo konání seminářů: 
Ostrava, Stará Ves nad Ondřejnicí
Telefon: 
773 758 455
email: 
vladimir.rudolf@seznam.cz
Adresa: 

Stará Ves nad Ondřejnicí
Dukelská 511
739 23


Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů