Ing. Martin Mikeš

Narodil jsem se v roce 1962. Vždy mě zajímala příroda a věci co se v ní odehrávají, proto jsem po absolvování gymnázia vystudoval VŠCHT, konkrétně obor zaměřený na hydrochemii a následně jsem na PřF UK postgraduálně absolvoval ochranu životního prostředí. Těmito obory se zabývám dodnes.

Mojí velkou láskou je fotografie, která mne provází od mých 12 let a stále je pro mne nekončící hrou a velkou inspirací ke zdokonalování i hledání způsobů jak to udělat jinak. Stejně tak miluji kopce a hory, snad proto, že mě vždy zajímalo co je za další zatáčkou cesty, co je za dalším vrškem, co uvidím až budu nahoře.

K objevování vnitřní krajiny mne přivedla moje manželka Irča, díky ní mne začalo více zajímat, co je za dalším kopcem mé vnitřní krajiny, jaké cesty mám ve svém obrazu světa, kde jsou v této mapě bílá místa a kde pěšina vyšlapaná do míst, která funkční nejsou. Proto se mi filosofie Principy života tak líbí a moc mě těší, že tuto dobrodružnou cestu mohu sdílet se svou manželkou.

Místo konání seminářů: 
Praha
Telefon: 
602204321
email: 
photo.mikes@gmail.com

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 5 20.06.2024 - 23.06.2024 Praha 1, Palác Ymca, Na Poříčí 12 zobrazit
PŽ 6 31.10.2024 - 03.11.2024 Praha 1, Palác Ymca, Na Poříčí 12 zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů