Lucie Hladilová

Principy života studuji téměř 20 let, nyní mně je přes 40 let a za tu dobu se mnohé změnilo. Vdala jsem se, pořídili jsme si 3 děti, pejska, dům a nakonec i firmu na vedení účetnictví. Můj život se zahustil a já zjišťuji, že mě studium principů baví čím dál více. Stalo se denním chlebem a životním stylem, neboť situací a nových výzev přibývá.

Manžel Lukáš Hladil je též tekajen. Naše děti vychováváme tak, abychom je připravili na jejich vlastní život, ať je takový, jaký chtějí oni. Často mluvíme o tom, že v cestě jsou i překážky a ty je nutné překonávat. A i když nevidíme momentálně žádné řešení, tak se ale nikdy nesmíme vzdát. Není tato cesta jednoduchá a nemám žádnou záruku úspěchu, i tak mně tato investice do mých nejbližších dává velký smysl.

Pro mě osobně bylo vždy hodně důležité porozumět si. Pochopit, proč dělám to či ono, proč se kolikrát cítím tak, jak se cítím, i když pro to třeba v realitě není důvod. Učím se to stále, ale jde mně to čím dál rychleji. Líbí se mi, že si postupně hledám svoji cestu, jak svůj život prožít tak, abych s ním byla spokojená hlavně já.

Moc ráda lidi v mém okolí podporuji, aby se více poznali a našli pro sebe pochopení a  lepší řešení nevyhovujících situací. Baví mě spolu s nimi hledat, kde je zakopaný pes. Kolikrát je to dobrodružná hra.  Zakládám si na vzájemné důvěře a příjemné atmosféře, protože i já sama potřebuji podporující prostředí.

Místo konání seminářů: 
Brno, Franzova
Telefon: 
604 290 814
email: 
lucie.hladilova@volny.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 7 26.07.2024 - 29.07.2024 Brno, Fantova zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů