Milena Dědková

Jmenuji se Milena Dědková a žiji s manželem Vladimírem a dvěma dcerami Veronikou (2007) a Laurou (2009). Je mi 49 let. 

V roce 2003 jsem začala studovat tehdy Mandalu života a později Principy života® a ve studiu pokračuji dodnes.
To, co mě ke studiu přivedlo bylo to, že jsem nebyla spokojená se svým životem, nevěděla jsem jak udržet funkční vztah s mužem a založit rodinu. Ale ani můj vztah s rodiči nebyl dobrý. Celkově jsem si nevěděla rady s blízkými vztahy. V té době jsem byla velmi závislá na nikotinu a trpěla jsem poruchou příjmu potravy. Vlastně celkově jsem byla ve svém životě hodně ztracená. S prací jsem na tom taky nebyla dobře. Občas jsem cítila takovou frustraci a zoufalství, že mě občas i napadaly myšlenky na ukončení mého života. 
A pak jsem se dozvěděla o této sebezkušenostní praktické filozofii. Principy života® je to nejlepší, co jsem v životě našla. Perspektiva, ze které se tento vzdělávací systém dívá na život a jeho fungování, je tak originální, že mi v tom nejlepším slova smyslu doslova obrací můj pohled na svět na ruby.

Na seminářích získávám informace díky kterým pak v každodenním životě můžu zjišťovat, jak fungují různé vztahové zákonitosti. Postupně se učím se o svůj život a sebe starat tak aby mě život bavil a aby mi v něm bylo dobře. 

Během studia se mi podařilo přestat kouřit, najít si partnera, vdát se a založit rodinu. S manželem jsme dnes už 13 let. Také se mi daří být víc a víc v rovnováze s mojí tělesnou váhou a příjmem potravy. I vztahy se mi stále postupně zkvalitňují a je mi v nich dnes daleko líp, než dřív a stále cítím spoustu prostoru k jejich zlepšování. No a po myšlenkách na ukončení mého života není ani památky. Dnes mi život připadá čím dál zajímavější a uspokojivější. 

Místo konání seminářů: 
Břežany (u Znojma)
Telefon: 
+420 731 011 688
Skype: milena.dedkova
Whatsup: +420 731 011 688
email: 
dedkova@principy.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů