Milena Dědková

Jmenuji se Milena Dědková a žiji s manželem Vladimírem a dvěma dcerami Veronikou (2007) a Laurou (2009). Je mi 53 let. 

V roce 2003 jsem začala studovat tehdy Mandalu života a později Principy života® a ve studiu pokračuji dodnes. 
To, co mě ke studiu přivedlo bylo to, že jsem nebyla spokojená se svým životem, nevěděla jsem jak udržet funkční vztah s mužem a založit rodinu. Ale ani můj vztah s rodiči nebyl dobrý. Celkově jsem si nevěděla rady s blízkými vztahy. V té době jsem byla velmi závislá na nikotinu a trpěla jsem poruchou příjmu potravy. Když se na to dívám zpětně, tak vidím, jak moc jsem byla ve svém životě, po všech stránkách, ztracená. S prací jsem na tom taky nebyla dobře. Občas jsem cítila opravdu obrovskou frustraci a zoufalství, že mě občas i napadaly myšlenky jestli takový život vůbec zvládnu žít. 
A pak jsem se dozvěděla o této originální české praktické sebezkušenostní filozofii. Principy života®. Tato filozofie je to nejlepší, co jsem v životě našla. Perspektiva, ze které se tento vzdělávací systém dívá na život a jeho fungování, je tak originální, že mi v tom nejlepším slova smyslu doslova obrací můj pohled na svět na ruby.

Na seminářích získávám informace díky kterým si postupně ujasňuji jaký je rozdíl mezi tím, jak si myslím, že věci fungují a tím, jak skutečně fungují. Pokaždé, když si svůj pohled na fungování srovnám, aby lépe odpovídal tomu, jak to skutečně je, se mi zlepší život. Úžasné na tom je, že každý malinký kousek má velký efekt v mém životě. 
Postupně se učím se o svůj život a sebe starat tak, aby byl můj život takový jaký ho chci mít, aby mě bavil a aby mi v něm bylo dobře. 

Během studia se mi podařilo přestat kouřit, najít si partnera, vdát se a založit rodinu. S manželem jsme dnes už 17 let. Také se mi daří být víc a víc v rovnováze s mojí tělesnou váhou a příjmem potravy. I vztahy se mi stále postupně zkvalitňují a je mi v nich dnes daleko líp, než dřív a stále cítím spoustu prostoru k jejich zlepšování. 

Všechny zkušenosti, které jsem nasbírala uplatňuji při koučování a práci s klienty už celých 18 let od roku 2005. 

Místo konání seminářů: 
Břežany (u Znojma)
Telefon: 
+420 731 011 688
Skype: milena.dedkova
Whatsup: +420 731 011 688
email: 
dedkova@principy.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů