Naďa Georgievová

Jmenuji se Naďa Georgievová, je mi 60 let, jsem vdaná, mám jednu dceru, dvě vnoučata a vždycky jsem měla pejska. Momentálně jsem ale pochovala mou milovanou fenku Angelínku, tak pejska nemám, ale až bude čas, tak si určitě pejska pořídím. .
Vystudovala jsem konzervatoř, obor klavír, a chvíli jsem i děti hře na klavír učila.. Pár let po škole jsem začala i zpívat a začla jsem jezdit po světě s různými orchestry.
Dělala jsem to, co mě od malička bavilo - hudbu, zpěv - a prostřednictvím hudby, jsem komunikovala s lidmi . Na přelomu roku 1999 - 2000 na Silvestra jsem hrála v jednom luxusním hotelu ve Švýcarsku. O přestávce mezi vystoupením jsem seděla v pokoji, dívala se na televizi a viděla jsem, jak lidi po celém světě slaví vstup do nového století.  Já jsem neslavila. Byla jsem daleko od rodiny, sama a bylo mi smutno. Tam jsem pochopila, že už takhle nemůžu žít dál. Chyběla mi rodina. Rozhodla jsem se kariéru hudebníka, který jezdí po světě, ukončit a ukončila jsem ji. Doslova a do písmene. Začala jsem hledat, co dál se svým životem. Manžel měl firmu, do které jsem nastoupila a začala v ní pracovat. To, co mě na tom bavilo, bylo, že jsem často jezdila spolu s manželem a pak i s dcerou pracovně po celé republice a hlavně, byli jsme spolu a zároveň jsme se potkávali s lidmi .

V roce 2004 jsem
procházela  klasickou léčbou karcinomu prsu a  ve fázi asi desáté chemoterapie jsem ji přerušila. Měla jsem pocit, že to nestačí, že ta léčba samotná nestačí. Našla jsem homeopatickou školu a současně i Principy života. Studovala jsem obojí. Během studia jsem začala vnímat rozdíly mezi studiem PŽ a Homeopatickou školou. Ze začátku se mi obojí jevilo jako dobrý směr pro mě, ale postupně jsem zjišťovala, že Homeopatie už mi nestačí. A tak jsem měla jasno a plně jsem se soustředila na studium PŽ..
 
 Já vždycky od malička chtěla víc, nestačilo mi to, co jsem viděla kolem sebe, ale někde v sobě, jsem vnímala, že bych mohla objevit víc. Studiem Principů života objevuju a tvořím CO VŠECHNO JE VE MNĚ a kdo všechno jsem a taky nejsem. Kudy na to, mít můj vlastní život v mých vlastních rukách?.Co to vlastně znamená? Baví mně to hledat. To co mně se na studiu PŽ líbí je, že tato praktická fIlozofie mi nenabízí návody jak mám věci dělat, ale jsem podporovaná hledat co pro mně je a co pro mně není. Není to o hledání kolem sebe,  ale o hledání co se děje ve mně? A v tom jsou moje pocity a emoce nenahraditelným zdrojem informací. A takové hledání je pro mně dobrodružstvím, protože se dostávám k věcem, které prostě nevymyslíš:)) Baví mně,spolupodílet se na tvorbě životního prostředí, ve kterém se nehraje na to co je správné a co správné není.Ale hraje se na to co je a co není v rovnováze.  Jsme každý jedinečný a proto co pro jednoho je, tak druhému se do života nehodí.  Nikdo mi neurčuje,jak mám žít, je to na mně a to mně na tom baví. To poznání, že je to na mně.Že za to, jak se mi daří nebo nedaří nemůže žádný bůh ani nikdo jiný, ale že to jsou moje kroky, kterýma si tvořím to jak žiju teď i jak budu žít v budoucnu.Nikdo mi neurčuje jaká bych měla být. Postupně krok po kroku objevuji právě tím co dělám, kdo všechno já jsem? A kdo všechno já nejsem? A často jsem fakt překvapená:)) a co hlavně mně inspiruje, že si mohu vlastní život krůček po krůčku tvořit tak, aby se mi dobře žilo a můžu to dělat až do smrti, prostě aktivní život  až do smrti:)) ale to neznamená že mluvím o tom, že budu aktivně skákat s padákem až do smrti:)) i když kdo ví? Ale vážně, když píšu o aktivitě, tak mám na mysli to, zabývat se aktivně kromě jiného svými pocity a emocemi,  a to mně hodně baví, učit se překládat svoje vlastní pocity a emoce a  tak se orientovat v sobě, ale i ve světě kolem mně..

Několik let jsem dělala a vlastně i dělám hudební workshopy.  Ve spolupráci s mou dcerou Margaretou, která je taky tekajenka jsem se spolupodílela na různých projektech pro děti.Vždy mně zajímaly vztahy, jak to funguje mezi rodiči a dětma, jak to funguje mezi muži a ženami. Jak funguju s mou dcerou? S mými vnoučaty? Co by se dalo vylepšit a jak prakticky to udělat?
Ve všech těchto projektech jsem si začla uvědomovat, že do nich promítám všechno to, co  se  učím v PŽ a že mi to takto už ale nestačí. A tak jsem dozrála k momentu, kdy jsem si naprosto jasně ujasnila, že abych se mohla ještě víc učit a objevovat? Tak k tomu je pro mně nejlepší učit právě Principy života..

Mám ráda dobrodružství a baví mě objevovat nové věci. Miluju příběhy ze života, protože v nich je velká moudrost prožitých zkušeností a baví mně pracovat s lidmi, kteří si podobně jako já, ten vlastní příběh nějak uvědomují a přemýšlejí nad ním a kladou si otázky o čem ten jejich život je?. Baví  mně spolu s nimi, otázky tvořit a hledat odpovědi.

V současnosti učím společně s mou dcerou Megi, je pro mně skvělé mít vedle sebe člověka se kterým si tak rozumím a mám možnost tak  sdílet vlastní  pocity, a prožitky.

Takže jestli vás můj příběh oslovuje, ozvěte se.
Pokud máte zájem, vydat se na dobrodružnou cestu a investovat vlastní život do hledání kdo jste a učit se kým by jste chtěli být?, tak se na vás budu  na našich společných seminářích těšit.. Pokud se rozhodujete a potřebujete víc informací?  Nabízím také možnost individuálních konzultací, na kterých si řekneme víc..

Místo konání seminářů: 
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
608877268
email: 
nadageorgievova@seznam.cz
georgievova@principy.cz
Adresa: 

Rožnov pod Radhoštěm
Hradišťko 659
75661


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 2 - začátek ve 13.00 30.08.2019 - 01.09.2019 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
Pž 5 začátek v 9.00 03.10.2019 - 06.10.2019 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 1 začátek ve 13.00 pátek 11.10.2019 - 13.10.2019 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 10 25.10.2019 - 28.10.2019 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů