Naďa Georgievová

Jmenuji se Naďa Georgievová, je mi 60 let, jsem vdaná, mám jednu dceru, dvě vnoučata a  fenku Angelínu .
Vystudovala jsem konzervatoř, obor klavír, a chvíli jsem i děti hře na klavír učila.. Pár let po škole jsem začala i zpívat a začla jsem jezdit po světě s různými orchestry.
Dělala jsem to, co mě od malička bavilo - hudbu, zpěv - a prostřednictvím hudby, jsem komunikovala s lidmi . Na přelomu roku 1999 - 2000 na Silvestra jsem hrála v jednom luxusním hotelu ve Švýcarsku. O přestávce mezi vystoupením jsem seděla v pokoji, dívala se na televizi a viděla jsem, jak lidi po celém světě slaví vstup do nového století.  Já jsem neslavila. Byla jsem daleko od rodiny, sama a bylo mi smutno. Tam jsem pochopila, že už takhle nemůžu žít dál. Chyběla mi rodina. Rozhodla jsem se kariéru hudebníka, který jezdí po světě, ukončit a ukončila jsem ji. Doslova a do písmene. Začala jsem hledat, co dál se svým životem. Manžel měl firmu, do které jsem nastoupila a začala v ní pracovat. To, co mě na tom bavilo, bylo, že jsem často jezdila spolu s manželem a pak i s dcerou pracovně po celé republice a hlavně, byli jsme spolu a zároveň jsme se potkávali s lidmi .

V roce 2004 jsem
procházela  klasickou léčbou karcinomu prsu a  ve fázi asi desáté chemoterapie jsem ji přerušila. Měla jsem pocit, že to nestačí, že ta léčba samotná nestačí. Našla jsem homeopatickou školu a současně i Principy života. Studovala jsem obojí. Během studia jsem začala vnímat rozdíly mezi studiem PŽ a Homeopatickou školou. Ze začátku se mi obojí jevilo jako podobný směr, ale postupně jsem zjišťovala, že není.Homeopatie se snaží léčit a v podstatě nahradit klasickou léčbu.

 Principy života  NE i když na moje zdraví vliv moje studium neodmyslitelně má. Já vždycky od malička chtěla víc, nestačilo mi to, co jsem viděla kolem sebe, ale někde v sobě, jsem vnímala, že bych mohla objevit víc. Studiem Principů života objevuju a tvořím CO VŠECHNO JE VE MNĚ a kdo všechno jsem a taky nejsem. Kudy na to, mít můj vlastní život v mých vlastních rukách?. Baví mně to, že objevuju prakticky pomocí nástrojů, se  kterými jsem se v základním výcviku seznámila a teď se učím používat je prakticky. To co mně se na studiu PŽ líbí je, že tato praktická fIlozofie podporuje růst a  jedinečnost každé živé bytosti a je jedno kolik je bytosti let a jaké má vzdělání. Pro mně je důležité, že jsem  zaměstnaná právě praktickým objevováním a že jsem  pořád v pohybu. Baví mně, že  PŽ  neurčují co je a není správně. Neurčují mi jaká bych měla být, ale podporují mně v tom abych postupně objevovala kdo všechno já jsem? A často jsem fakt překvapená:)) a co hlavně mně inspiruje, že si mohu vlastní život krůček po krůčku tvořit tak, aby se mi dobře žilo a můžu to dělat až do smrti, prostě aktivní život  až do smrti:)) ale to neznamená že mluvím o tom, že budu aktivně skákat s padákem až do smrti:)) i když kdo ví? Ale vážně, když píšu o aktivitě, tak mám na mysli to, zabývat se aktivně kromě jiného svými pocity a emocemi, ty do života totiž neoddělitelně patří a to mně hodně baví, učit se překládat svoje vlastní pocity a emoce a i tak se orientovat v sobě..

Několik let jsem dělala a vlastně i dělám hudební workshopy a ve spolupráci s mou dcerou Margaretou, která je taky tekajenka jsem se spolupodílela na různých projektech pro děti.Vždy mně zajímaly vztahy, jak to funguje mezi rodiči a dětma, jak to funguje mezi muži a ženami. Jak funguju s mou dcerou? S mými vnoučaty? Co by se dalo vylepšit a jak prakticky to udělat?
Ve všech těchto projektech jsem si začla uvědomovat, že do nich promítám všechno to, co  se  učím v PŽ a že mi to takto už ale nestačí. A tak jsem dozrála k momentu, kdy jsem si naprosto jasně ujasnila, že abych se mohla ještě víc učit a objevovat? Tak k tomu je pro mně nejlepší učit právě Principy života..

Mám ráda dobrodružství a baví mě objevovat nové věci. Miluju příběhy ze života, protože v nich je velká moudrost prožitých zkušeností a baví mně pracovat s lidmi, kteří si podobně jako já, ten vlastní příběh nějak uvědomují a přemýšlejí nad ním a kladou si otázky o čem ten jejioch život je?. Baví  mně spolu s nimi, otázky tvořit a hledat odpovědi.

V současnosti učím společně s mou dcerou Megi, je pro mně skvělé mít vedle sebe člověka se kterým si tak rozumím a mám možnost tak  sdílet vlastní  pocity, a prožitky.

Takže jestli vás můj příběh oslovuje, ozvěte se.
Pokud máte zájem, vydat se na dobrodružnou cestu a investovat vlastní život do hledání kdo jste a učit se kým by jste chtěli být?, tak se na vás budu  na našich společných seminářích těšit.. Pokud se rozhodujete a potřebujete víc informací?  Nabízím také možnost individuálních konzultací, na kterých si řekneme víc..

Místo konání seminářů: 
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
608877268
email: 
nadageorgievova@seznam.cz
georgievova@principy.cz
Adresa: 

Rožnov pod Radhoštěm
Hradišťko 659
75661


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 1 začátek první den ve 13.00 15.03.2019 - 17.03.2019 Hradišťko 659 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zobrazit
PŽ 2 22.03.2019 - 24.03.2019 Hradišťko 659 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zobrazit
PŽ 1 začátek ve 13.00 pátek 05.04.2019 - 07.04.2019 Hradišťko 659 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zobrazit
PŽ 3 26.04.2019 - 28.04.2019 Hradišťko 659 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zobrazit
PŽ 1 začátek ve 13.00 pátek 17.05.2019 - 19.05.2019 Hradišťko 659 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů