Naďa Georgievová

Jmenuji se Naďa Georgievová, je mi 64let, jsem vdaná, mám jednu dceru, dvě vnoučata a od svých asi 35let  jsem měla vždycky pejsky.V březnu 2019 jsem pochovala mou milovanou fenku zlatého retrívra Angelínku,  a když bolest z velké části odezněla, našla jsem si štěňátko zlatého retrívra  a od koncem srpna 2019 se mnou a mou rodinou žije fenečka zlatého retrívra jménem Arya.
Vystudovala jsem konzervatoř, obor klavír, a chvíli jsem i děti hře na klavír učila.. Pár let po škole jsem začala i zpívat a začla jsem jezdit po světě s různými orchestry.
Dělala jsem to, co mě od malička bavilo - hudbu, zpěv - a prostřednictvím hudby, jsem komunikovala s lidmi . Na přelomu roku 1999 - 2000 na Silvestra jsem hrála v jednom luxusním hotelu ve Švýcarsku. O přestávce mezi vystoupením jsem seděla v pokoji, dívala se na televizi a viděla jsem, jak lidi po celém světě slaví vstup do nového století.  Já jsem neslavila. Měla jsem v sobě pocit smutku a  pochopila jsem, že už  mi takto žít nestačí. Rozhodla jsem se kariéru hudebníka, ukončit a ukončila jsem ji. Doslova a do písmene. Začala jsem hledat, co dál se svým životem. Manžel měl firmu, do které jsem nastoupila a začala v ní pracovat.Učila jsem se úplně nové věci ohledně firmy a kterých jsem pořádně neměla ani páru a nebylo to vždy jednoduché. Ale něco mně na tom strašně bavilo. Měla jsem možnost jezdit nejdříve  spolu s manželem a pak  s dcerou pracovně po celé republice, potkávat se s lidmi a naslouchat, naslouchat jejich příběhům a u toho objevovavat ten můj.Kdo vlastně jsem já?A kým bych chtěla být. Přece nejsem jen muzikant, to byly často otázky které jsem si kladla a  kladu  si i teď.  

V roce 2004 jsem
procházela  klasickou léčbou karcinomu prsu a  ve fázi asi desáté chemoterapie jsem ji přerušila. Měla jsem pocit, že to nestačí, že ta léčba samotná nestačí. Našla jsem homeopatickou školu a současně i Principy života. Studovala jsem obojí. Během studia jsem začala vnímat rozdíly mezi studiem PŽ a Homeopatickou školou. Ze začátku se mi obojí jevilo jako směr, který je to ono co jsem hledala i jsem Homeopatii dobře prozkoumala( studovala jsem ji více než 5let včetně medicínského minima a stala jsem se i oficiélně homeopatem)ale postupně jsem zjišťovala, že Homeopatie  není to všechno co hledám ale jen další kousek do mozaiky jak vlastně svět funguje a co všechno ve světě funguje ..

Více a více jsem se soustředila  na studium praktické filozofie Principy Života a můj život mi začal dávat víc a víc smysl.Postupně jak jsem šla od semináře č.1PŽ až po 14Pž se ve mně otevíraly otázky a já hledala odpovědi na ně. Hledala jsem a hledám jak funguju, podle čeho? Co je  pro mně funkční a co už pro mně funkční není. No a tak postupně objevuju kdo jsem, a kdo nejsem. Na co mám a čím se zabývat nemusím a hlavně cítím svobodu, protože cítím že víc a víc  je můj život na mně a že nikdo nemůže vědět co je pro mně dobré, že jedině já to mohu najít a kudy na to? To studiem PŽ i tím že učím objevuji, objevuji vlastní potenciál a baví mně podporovat lidi, aby dokázali objevit ten svůj.
 
  Baví mně tvořit  svět, ve kterém  ráda žiju. Baví mně,spolupodílet se na tvorbě světa, ve kterém se nebude hrát na to, co je a co není správně, ale ve kterém bude důležité co je funkční do života a co není funkční do života. Baví mně tvořit svět postavený na spolupráci jedinečných lidí, a baví mně tvořit svět ve kterém je být jiný, rozdílny ceněno a podporováno.  Baví mně tvořit svět v němž budeme brát vážně že jsme každý jedinečný a  co pro jednoho je, tak druhému se do života nehodí. Baví mně tvořit svět, kde nikdo nebude druhému určovat jak má správně žít, ale kde bude normální objevovat vlastní potenciál a cenit si taky potenciál  druhého člověka. Baví mně tvořit svět, ve kterém bude normální že za to jak žiju jsem zodpovědná pouze já a že za to nikdo jiný zodpovědný není. Baví mně tvořit svět, ve kterém nikdo nikomu nebude určovat jaký by měl správně být, ale bude důležité aby každý dělal to na co stavěný je. Baví mně objevovat postupně krok po kroku tím co dělám, kdo všechno já jsem? A kdo všechno já nejsem? A baví mně být často překvapená když zjistím o sobě něco, co jsem ani netušila že by ve mně mohlo být. Baví mně nechat se inspirovat a být inspirativní pro druhé. Baví mně tvořit si můj vlastní život krůček po krůčku a být tak aktivní dokud budu žít.

Je tady toho hodně co mně baví:)) a to mně fakt baví:)

Aktuálne mně baví  i být babičkou, mám dvě vnoučata kluka a holčičku a jsem moc šťastná babička. Baví mně prostě život se vším co k němu patří. Moc ráda pracuji s pocity a emocemi, protože si myslím že to bezvýhradně do života patří a je důležité vzít je vážně a naučit se s nimi pracovat.
No a na to navazuje to, proč jsem několik let  dělala a vlastně i občas dělám hudební  workshopy se zpěvem a bubínky.. Právě proto, že když lidi zpívají, tak se dostávají více k vlastnímu Tělu,k pocitům emocím a mohou se poznat tak, jak se vůbec neznají a mohou se tak zažívat jinak než se znají.
 
  Ve spolupráci s mou dcerou Margaretou, která je taky tekajenka jsem se spolupodílela na různých projektech pro děti.Vždy mně zajímaly vztahy, jak to funguje mezi rodiči a dětmi, jak to funguje mezi muži a ženami. Jak funguju s mou dcerou? S mými vnoučaty? Co by se dalo vylepšit a jak prakticky to udělat?

Mám ráda dobrodružství a baví mě objevovat nové věci. Zabývám se také projektem  jak zhubnout a i si váhu  kterou potřebuji k životu udržet třeba i ve  starším věku. Sama jsem se zbavila 12kg a daří se mi  váhu si držet bez sebe týrání se hladem :))Zabývám se i tím, jak váhu získat a proč se nedaří přibrat.

 Miluju příběhy ze života, protože v nich je velká moudrost prožitých zkušeností a baví mně pracovat s lidmi, kteří si podobně jako já, ten vlastní příběh nějak uvědomují a přemýšlejí nad ním a kladou si otázky o čem ten jejich život je?. Baví  mně spolu s nimi, otázky tvořit a hledat odpovědi.

V současnosti učím semináře Principy Života společně s mou dcerou Megi Žižkovou právě proto, že se nám spolu prostě dobře učí, výborně se doplňujeme protože jsme každá úplně jiná  a baví nás to spolu, protože jsme spolu rády.

Takže jestli vás můj příběh oslovuje, ozvěte se.
Pokud máte zájem, vydat se na dobrodružnou cestu a investovat vlastní život do hledání kdo jste a kým by jste se chtěli ještě poznat a na věku nezáleží?, tak se na vás budu  na našich společných seminářích těšit.. Pokud se rozhodujete a potřebujete víc informací?  Nabízím také možnost individuálních konzultací, na kterých si řekneme víc..No a to jsem teď já. Naďa 

Místo konání seminářů: 
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
608877268
email: 
nadageorgievova@seznam.cz
georgievova@principy.cz
Adresa: 

Rožnov pod Radhoštěm
Hradišťko 659
75661


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 1 začátek ve 13.00 31.05.2024 - 02.06.2024 Brillovka, Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 13 začátek v 15.00 12.09.2024 - 15.09.2024 Brillovka, Rožnov pod Radhoštěm zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů