Naďa Georgievová

Jmenuji se Naďa Georgievová,fotka je aktuálně z roku 2019 je mi 61let, jsem vdaná, mám jednu dceru, dvě vnoučata a od svých asi 35let  jsem měla vždycky pejsky.V březnu 2019 jsem pochovala mou milovanou fenku zlatého retrívra Angelínku,  a když bolest z velké části odezněla, našla jsem si štěňátko zlatého retrívra  a od koncem srpna 2019 se mnou a mou rodinou žije fenečka zlatého retrívra jménem Arya.
Vystudovala jsem konzervatoř, obor klavír, a chvíli jsem i děti hře na klavír učila.. Pár let po škole jsem začala i zpívat a začla jsem jezdit po světě s různými orchestry.
Dělala jsem to, co mě od malička bavilo - hudbu, zpěv - a prostřednictvím hudby, jsem komunikovala s lidmi . Na přelomu roku 1999 - 2000 na Silvestra jsem hrála v jednom luxusním hotelu ve Švýcarsku. O přestávce mezi vystoupením jsem seděla v pokoji, dívala se na televizi a viděla jsem, jak lidi po celém světě slaví vstup do nového století.  Já jsem neslavila. Byla jsem daleko od rodiny, sama a bylo mi smutno. Tam jsem pochopila, že už takhle nemůžu žít dál. Chyběla mi rodina a zjistila jsem, že mi to jak žiju už nestačí. Rozhodla jsem se kariéru hudebníka, ukončit a ukončila jsem ji. Doslova a do písmene. Začala jsem hledat, co dál se svým životem. Manžel měl firmu, do které jsem nastoupila a začala v ní pracovat. To, co mě na tom bavilo, bylo, že jsem často jezdila spolu s manželem a pak i s dcerou pracovně po celé republice a hlavně, byli jsme spolu a zároveň jsme se potkávali s lidmi .

V roce 2004 jsem
procházela  klasickou léčbou karcinomu prsu a  ve fázi asi desáté chemoterapie jsem ji přerušila. Měla jsem pocit, že to nestačí, že ta léčba samotná nestačí. Našla jsem homeopatickou školu a současně i Principy života. Studovala jsem obojí. Během studia jsem začala vnímat rozdíly mezi studiem PŽ a Homeopatickou školou. Ze začátku se mi obojí jevilo jako dobrý směr, i jsem Homeopatii dobře prozkoumala( studovala jsem ji více než 5let včetně medicínského minima a stala jsem se i oficiélně homeopatem)ale postupně jsem zjišťovala, že Homeopatie  pro mně neni, tak jsem tuto zkušenost ukončila. A proč pro mně Homeopatie ne? Protože  nejsem léčitel a nenacházela jsem odpovědi na moje otázky ani na otázky lidí kteří za mnou chodili pro léčbu.
Dále jsem se soustředila víc a víc na studium praktické filozofie Principy Života a můj život mi začal dávat víc a víc smysl.Postupně jak jsem šla od semináře č.1PŽ až po 14Pž se ve mně otevíraly otázky a já hledala odpovědi na ně. Hledala jsem a hledám jak funguju, podle čeho? Co je  pro mně funkční a co už pro mně funkční není. No a tak postupně objevuju kdo jsem, a kdo nejsem. Na co mám a čím se zabývat nemusím a hlavně cítím svobodu, protože cítím že víc a víc  je můj život na mně a že nikdo nemůže vědět co je pro mně dobré, že jedině já to mohu najít a kudy na to? To se studiem PŽ tím že učím, učím.
 
  Baví mně tvořit  svět, ve kterém  ráda žiju. Baví mně,spolupodílet se na tvorbě světa, ve kterém se nebude hrát na to, co je a co není správně, ale ve kterém bude důležité co je funkční do života a co není funkční do života.Ve kterém se nehraje na to, kdo má pravdu a kdo nemá pravdu, ale kde se lidi  budou učit propojovat rozdílné úhly pohledu na věc, tak jako se staví puzzle a postupně když se to podaří  propojit, tak se ukáže celý obrázek a to co každý vidí jako jeden rozdílný dílek pak propojením  bude dávat smysl. Baví mně tvořit svět kdy se bude učit jeden od druhého a lidi si budou sami sebe cenit a podporovat se ve vlastní rozdílnosti.  Baví mně tvořit svět v němž budeme brát vážně že jsme každý jedinečný a  co pro jednoho je, tak druhému se do života nehodí. Baví mně tvořit svět, kde nikdo nebude druhému určovat jak má správně žít, ale kde bude normální objevovat vlastní potenciál a cenit si taky potenciál  druhého člověka. Baví mně tvořit svět, ve kterém bude normální že za to jak žiju jsem zodpovědná pouze já a že za to nikdo jiný zodpovědný není. Baví mně tvořit svět, ve kterém nikdo nikomu nebude určovat jaký by měl správně být, ale bude důležité aby každý dělal to na co stavěný je. Baví mně objevovat postupně krok po kroku tím co dělám, kdo všechno já jsem? A kdo všechno já nejsem? A baví mně být často překvapená když zjistím o sobě něco, co jsem ani netušila že by ve mně mohlo být. Baví mně nechat se inspirovat a být inspirativní pro druhé. Baví mně tvořit si můj vlastní život krůček po krůčku a být tak aktivní dokud budu žít.Aktuálne mně baví zjišťovat jaká jsem babička a jaká babička bych chtěla být v očích mých vnoučat až na mně budou vzpomínat? Baví mně prostě život se vším co k němu patří. Se všemi bolestmi a radostmi, překážkami a vším co se můžu naučit. Baví mně moje pocity a emoce a hledání co mi vlastně chtějí říct? To mně hodně baví, učit se překládat svoje vlastní pocity a emoce a  tak se orientovat v sobě, ale i ve světě kolem mně..
No a na to navazuje to, proč jsem několik let  dělala a vlastně i občas dělám hudební  workshopy se zpěvem a bubínky.. Právě proto, že když lidi zpívají, tak se dostávají více k vlastnímu Tělu  a tak k tomu co cítí a co prožívají.
 
  Ve spolupráci s mou dcerou Margaretou, která je taky tekajenka jsem se spolupodílela na různých projektech pro děti.Vždy mně zajímaly vztahy, jak to funguje mezi rodiči a dětmi, jak to funguje mezi muži a ženami. Jak funguju s mou dcerou? S mými vnoučaty? Co by se dalo vylepšit a jak prakticky to udělat?

Mám ráda dobrodružství a baví mě objevovat nové věci. Zabývám se také projektem  jak zhubnout a i si váhu  kterou potřebuji k životu udržet třeba i ve  starším věku. Sama jsem se zbavila 12kg a daří se mi  váhu si držet bez sebe týrání se hladem :))Zabývám se i tím, jak váhu získat a proč se nedaří přibrat.

 Miluju příběhy ze života, protože v nich je velká moudrost prožitých zkušeností a baví mně pracovat s lidmi, kteří si podobně jako já, ten vlastní příběh nějak uvědomují a přemýšlejí nad ním a kladou si otázky o čem ten jejich život je?. Baví  mně spolu s nimi, otázky tvořit a hledat odpovědi.

V současnosti učím semináře Principy Života společně s mou dcerou Megi Žižkovou právě proto, že se nám spolu prostě dobře učí, výborně se doplňujeme protože jsme každá úplně jiná  a baví nás to spolu, protože jsme spolu rády.

Takže jestli vás můj příběh oslovuje, ozvěte se.
Pokud máte zájem, vydat se na dobrodružnou cestu a investovat vlastní život do hledání kdo jste a kým by jste se chtěli stát?, tak se na vás budu  na našich společných seminářích těšit.. Pokud se rozhodujete a potřebujete víc informací?  Nabízím také možnost individuálních konzultací, na kterých si řekneme víc..

Místo konání seminářů: 
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
608877268
email: 
nadageorgievova@seznam.cz
georgievova@principy.cz
Adresa: 

Rožnov pod Radhoštěm
Hradišťko 659
75661


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 1 začátek v pátek ve 13.00 04.03.2022 - 06.03.2022 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 11 začátek ve 13.00 10.03.2022 - 13.03.2022 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 14 začátek v 10.00 31.03.2022 - 03.04.2022 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit
PŽ 4 - začátek ve 13.00 07.04.2022 - 10.04.2022 Hradišťko 659 Rožnov pod Radhoštěm zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů