PhDr. Katarína Szabados (Filasová)

Již v mládí jsem měla spoustu otázek - proč se někomu daří a jiný je neúspěšný, proč je někdo stále dobře naladěný a jiný si pořád stěžuje, i když k tomu nemá žádný „objektivní“ důvod. Rozhodla jsem se, že půjdu na psychologii, abych se v tom všem i v sobě vyznala. Po krátké době studia jsem ale zjistila, že hledané odpovědi zde nenajdu. V psychologii mi chyběl člověk – jeho duše, jedinečný úhel pohledu, jeho touhy, přání a hlavně možnost skutečně porozumět sobě a vlastnímu životu.

Poté, co jsem prozkoumala několik psychoterapeutických i ezoterických směrů, jsem odpovědi na své otázky začala nacházet studiem Principů života. Zjistila jsem, že spoustu nepříjemností je možno eliminovat. Došlo mi, že nejsem obětí okolností, štěstí či náhod, ale ta, která si svůj život sama vytváří. To, jak si ho uspořádáme, máme daleko víc ve svých rukou, než jsem si dokázala představit, protože jak nám život bude fungovat nelze příliš ovlivnit vědomím či vůlí, leč prozkoumáním a úklidem v našem podvědomí. Postupně jsem začala sama sobě víc rozumět, zbavila jsem se nadváhy, angín, osamělosti i nízkého sebevědomí. Začala jsem víc chápat, o čem jsou vztahy, získala sebedůvěru.

Ještě během VŠ jsem se začala věnovat individuálním a partnerským konzultacím s lidmi, kteří mají problémy a chtějí změnu. Čím víc se konzultacím věnuji (je to asi 15 let), tím víc si uvědomuji, jak jsou jednotlivé oblasti našeho života provázané a jak je obtížné řešit určitý problém, pokud člověk celkově nezmění své životní postoje, svůj pohled na svět,  svou filozofii. Mé původně psychologické konzultace se proměnily v koučování na bázi Principů života, při kterých si klient ujasňuje své životní hodnoty, postoje, nachází svá skrytá podvědomá přesvědčení. Lépe se pak v sobě i ve světě okolo vyzná, díky tomu se může lépe rozhodovat a mnohé problémy z jeho života vymizí.

V poslední době mi však stále více dochází, že pokud člověk chce svůj život opravdu změnit a zařídit si ho podle svých představ, tato jednotlivá sezení nestačí a semináře jsou daleko efektivnější. Z hlediska posunu, růstu a změn. Student na semináři získá větší prostor ponořit se do sebe a uvědomit si, co v jeho podvědomém nastavení a následných akcích způsobuje, že je nespokojený.

Jsem podruhé vdaná, za Tamase, který se za mnou v roce 2013 přistěhoval z Maďarska, je také tekajen a semináře učíme společně. Tamas se už naučil česky, takže semináře jsou v čj. Pokud by ale byl zájem o seminář v angličtině, moc rádi jej otevřeme.

Z prvního manželství mám dva syny, Šimona a Tobiáše a vyvdala jsem ještě dvě holčičky, Romi a Natali, které však žijí se svou mámou v Budapešti. S Tamasem jsme chtěli mít také děti společně, proto jsme si pořídili Patrika a Lukáše. Více o mně.

Místo konání seminářů: 
Praha
Telefon: 
777 167 526
email: 
katarina.szabados@principy.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 5 15.08.2020 - 18.08.2020 Praha - online přes Zoom zobrazit
PŽ 2 28.08.2020 - 30.08.2020 Praha zobrazit
PŽ 7 12.11.2020 - 15.11.2020 Praha - online přes Zoom zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů