Ing. Pavel Fojt

Narodil jsem se 29. 12. 1954.

Jsem absolventem fakulty elektrotechnické VUT Brno a pracoval jsem v různých funkcích, ve státním podniku a od r. 1992 v managerských funkcích v soukromé sféře. Když se ohlédnu zpět, tak jsem se vlastně celý dosavadní život učil a poznával něco nového. Jsem tekajenem základního stupně Principů života a stále pokračuji v poznávání a učení se. Hledám a objevuji, jak se ještě lépe postarat, abych žil spokojený a vyrovnaný život a jak najít vše, co k mé spokojenosti vede.

Rád čtu knihy o historii a současně se zajímám o nové aktuální věci z oblasti společnosti, vědy a techniky. Baví mě realizace konkrétních věcí souvisejících s naším bydlením a životem. Ze sportu preferuji lyžování (sjezd i běh – spíš chůzi než běh), plavání, cyklistiku v přírodním prostředí, turistiku a vycházky v horách.
 

S manželkou Evou máme dvě dospělé samostatné děti, syna Páju a dceru Terku.

Oba společně stále objevujeme, jak funguje náš vztah, co zlepšit, co udělat jinak, aby naše životy byly skutečně životy spokojenými, vyrovnanými a naplňovány sny a cíli.

Na většině seminářů Principů života, které pořádáme pro zájemce – studenty spolupracujeme oba dva. Dáváme tak našim studentům širší úhel pohledu, jak se na vše s čím se potkáváme v životě, dívá žena a jak muž. Naším užším zaměřením jsou vztahy. Myslíme tím vztahy mezi lidmi, což je podle našeho názoru velmi důležitá oblast života. Za nejdůležitější považujeme vztahy mezi manželi, partnery , dále vztahy mezi rodiči a dětmi, vztahy s ostatními lidmi, se kterými se potkáváme v životě a také vztahy pracovní a obchodní.

Jsme připraveni reagovat na každou vaši otázku, kterou nám položíte.

Místo konání seminářů: 
Brno - Řečkovice, Vránova 28
Telefon: 
602 503 407
email: 
fojt@principy.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů