Ing. Milena Horáková

Je mi 48 let a s manželem a dětmi žijeme ve Valašském Meziříčí.
Když se zpětně podívám na svůj život, tak mě vlastně vždycky zajímaly vztahy a to hlavně vztahy v kolektivu, v týmu. Svůj první tým, dětský sbor, jsem vedla ve 12 letech :o).
Vždycky mě zajímalo, jak to udělat, aby tým „ladil“, aby se lidé v něm cítili dobře a vzájemně se podporovali a stále jsem se pídila po znalostech, které se vztahů týkaly. Trochu paradoxně jsem to vzala přes fyziku pevných látek, ale z dnešního pohledu mi to dává smysl, protože studium kvantových jevů šlo do zákonitostí vztahů do hloubky. Po vysoké jsem nastoupila na manažerskou pozici a do studia fungování vztahů v pracovním týmu a vedení lidí jsem se vrhla zcela vědomě, absolvovala jsem desítky školení o vedení lidí, vystudovala jsem management a získala doktorát v oboru Řízení lidských zdrojů, nicméně znalosti týkající se skutečně toho, jak vztahy v týmu fungují, jsem nikde nenacházela.
Začala jsem studovat Principy života a moje hledání nabralo docela nový směr, během seminářů mi došlo a stále dochází, že klíč k řešení vztahů není v tom, jak správně a diplomaticky naformulovat sdělení, ale o tom, že pokud si já sama v sobě srovnám, o co mi jde, jaké jsou mé motivace a hodnoty, tak potom není problém vykomunikovat, co je třeba. Ze semináře PŽ jsem si nikdy nedovezla žádný návod, žádnou formulaci, jak reagovat na jakou situaci, ale vždy si odvážím něco mnohem cennějšího, střípek ke skládačce, kdo jsem já. Učím se pracovat s vlastními zkušenostmi, emocemi a pocity a postupně po krůčkách zjišťuji to, co mě vždycky zajímalo, jak vztahy fungují a tím, jak poznávám sebe, víc a víc rozumím i druhým a mnohem lépe se mi daří „vyladit“ pracovní tým. Neznám žádného jiného člověka, který by měl tak široký rozhled a viděl tolik souvislostí, jak je Helena Vertelmanová a také nikdo v mém životě profesním ani osobním mě neovlivnil víc, než právě ona a její filosofie.

Baví mě pracovat s firemními týmy a koučovat je při řešení jejich konfliktů a problémů Zjišťuji, jak to udělat, aby členové týmu řešili konflikty, aby se nesnažili nacpat všichni do stejné škatulky, ale naopak využili své silné stránky a jedinečný úhel pohledu, své schopnosti a zkušenosti. Kdybyste se mě zeptali, jak teda ty vztahy fungují, když to tak dlouho studuji, tak musím přiznat, že to krok po kroku to zjišťuji, že to pořád hledám, a tohle hledání mě hrozně baví a začínám vidět, že do konce života se mám co učit!. Vztahy vidím jako klíčové i v kapele Proteď, ve které hraji a která pro mě není jen koníčkem a příjemně strávených časem s přáteli, ale i obrovskou zkušeností v tom, jak fungování vztahů ovlivňuje kvalitu toho, jak zní naše hudba.

Sídlo firmy: Valašské Meziříčí, Blahoslavova 1014/30
IČO: 76153649

Místo konání seminářů: 
Valašské Meziříčí
Telefon: 
736 675 943
email: 
zachrdlova@volny.cz
zachrdlova@principy.cz

Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ1 24.05.2019 - 26.05.2019 Valašské Meziříčí, Blahoslavova 30 Ing. Milena Horáková zobrazit
PŽ14 07.06.2019 - 10.06.2019 Valašské Meziříčí Ing. Milena Horáková zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů