Jana Kobylinská

 Narodila jsem se v roce 1964 v Brně.

Vystudovala jsem herectví, hrála v různých divadlech, moderovala v rádiu, účinkovala v TV pohádkách a několika filmech, zkrátka vždycky jsem potřebovala být tam, kde mě bylo vidět a slyšet, být v centru dění.

Zároveň mě vždycky motivovalo a inspirovalo to, co nebylo na první pohled patrné, bavilo mě hledat to, co je pod povrchem.

V roce 2004 jsem se potkala s Principy života. Tohle setkání dnes vnímám jako svou životní křižovatku, protože od té doby nic v mém životě není jako dřív.

Nejdřív jsem se snažila pomocí tohoto systému najít vlastní skryté motivace, které mě dovedly k mým zdravotním potížím
(lékaři mi diagnostikovali neplodnost), pak jsem sama absolvovala výcvik tohoto vzdělávacího systému a následně jsem se stala i tekajenkou a začala jsem PŽ přednášet. Dnes mám dceru, muže a dvě vnučky.

A jak praví stará moudrost - čím víc toho vím, tak tím víc vím, že nic nevím – tak i já vidím v tomto systému možnost neustále dále rozvíjet sebe sama a objevovat svůj vlastní skrytý svět – prostřednictvím svých pocitů a emocí.

V současnosti pracuji jako moderátorka v jednom brněnském rádiu,  zároveň jako koučka a lektorka soft skills – nejen v oblasti komunikace – a jsem také tekajenkou Principů života.
Vedu semináře PŽ a setkávám se s klienty i osobně v poradně.
 

Nejvíc mě zajímají vztahy, jak fungují mezi jednotlivci nejen v rodině, ale třeba i v zaměstnání, ve firmách.

Baví mě hledání a nacházení toho, jak z nefunkčního udělat vztah funkční, jak vytvářet efektivní spolupráci a jak se co nejlépe zapojovat svou činností do celku, ve kterém žijeme.

Domluvit se spolu můžeme na individuální konzultaci PŽ nebo v případě vašeho zájmu
i na přednášení semináře, byť nemám vypsaný žádný termín – zaleží na naší společné dohodě.

 

Místo konání seminářů: 
Brno
Telefon: 
777 790 038
email: 
kobylinska@principy.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů