Petr Rouzek

     Zdravím vás všechny, kdo jste se rozhodli rozkliknout moje představení. Narodil jsem se v prosinci 1969 a od té doby žiji v Pohořelicích. V současné době se ženou Aničkou a syny Petrem (17 let) a Honzou (13 let). Pracuji v lisovně plastů v Brně-Slatině jako store manager, což znamená, že mám na starosti sklady, přípravu výroby a procesy s tím související.
     K mému prvnímu kontaktu s Principy života se váže úsměvná historka. Protože se mi příliš nedařilo v osobním životě ani v profesním, zkoušel jsem kde co, až jsem se dostal do jedné obchodní společnosti prodávající zdravotní techniku, nicméně nebyl jsem v prodeji úspěšnější, než v předchozích firmách. Vedení i já (já už po několikáté) jsme si lámali hlavu, proč se mi nedaří vydělávat peníze, když přece určité předpoklady pro to být úspěšný jsem měl. Až mi jeden zkušenější a úspěšnější kolega povídá: „Ty, zajdi si na odblok, to ti pomůže.“ „A co to jako má být?“ já na to. „No to si zajdeš za jednou ženskou, ta všechny tvé problémy odblokuje a budeš jinej člověk.“ Synchronicita tu sehrála svou roli, protože majitel společnosti měl jít v následujícím týdnu „na odblok“, ale zřejmě to pro něj nebylo tak důležité, jako pro mě, protože mi termín s velkou radostí přenechal :-)  Tak jsem se dostal do poradny ke Zdeňce Pižlové a tak jak mi bylo slíbeno, jsem očekával nějaké čáry máry fuk, hlavně už abych to měl za sebou a aby se mi začalo dařit. Samozřejmě se nic takového nestalo, dvě sezení jsem s ní bojoval, než jsem pochopil, že jsem to já, kdo zodpovídá za svůj život a za to, kde se v něm nacházím a že já se musím měnit a ne všichni okolo. A protože se můj život a vztahy pozvolna obraceli k lepšímu, začal jsem v květnu 2005 Principy života studovat.
     Dnes vidím filosofii Principy života jako úžasný nástroj k objevování principů, které jsou okolo nás, jen my je často nevidíme, nebo nechceme vidět, nevíme anebo nechceme vědět jak fungují. Jsem rád, že to jak principy fungují, zažívám sám na sobě a na svých blízkých a že mohu poznatky ze studia této filosofie předávat právě na základě osobní zkušenosti.
     Vám, kteří máte vůli se svým životem pohnout, nabízím osobní konzultace.

    

Místo konání seminářů: 
Pohořelice, Brno
Telefon: 
606746492
email: 
rouzek@principy.cz
petr.rouzek@volny.cz
Adresa: 

U cihelny 883
691 23 Pohořelice


Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů